Македонија со Заев е земја која дава закрила на мафијата, помага тероризам и царува нарко бизнисот

9 Просмотры
Издатель
Стоилковски: Македонија со Заев е земја која дава закрила на мафијата, помага тероризам и во која царува нарко бизнисот
Категория
Киберпанк 2077
Комментариев нет.